Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ducat
Member
Od: 12.2004
Skąd: Całkiem niedaleko
Offline
#
745
27.05.2010, 21:16
Cóż niektóre adidasy nie są takie złe, taki po dogłębnej analizie dotykowej jakości materiałów i szwów (ma poniższym modelu) mógłbym ewentualnie zaakceptować :]
ducat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ducat
Znajdź inne posty napisane przez ducat