0 22 napisał(a):

|
Moim zdaniem gra bardzo równo (no, ale ja niestety mam go przyjemność widzieć w jakis 30 meczach rocznie..). Jakbym był właścicielem jego karty, a Ty właścicielem Wisły to bym Ci dopłacił.
|
No cóż niestety nie będziemy mogli tego dealu zrobić
