Markus napisał(a):

......
Do dziś Kosowski jest traktowany przez naszych działaczy jako piłkarz w sposób na jaki absolutnie nie zasługuje.
|
Co do Kosowskiego ..... oczywiście w swojej szczytowej formie w Wiśle był naprawdę najlepszy w Polsce ale
został właśnie relegowany z cypryjskiego APOELU - drużyny w której jakiś wielkich sław nie ma ....
To chyba jednak o czymś świadczy
Nie żyjmy przeszłością .....