Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23782
Stary 27.05.2010, 20:41
Markus napisał(a):Wyświetl post
......
Do dziś Kosowski jest traktowany przez naszych działaczy jako piłkarz w sposób na jaki absolutnie nie zasługuje.
Co do Kosowskiego ..... oczywiście w swojej szczytowej formie w Wiśle był naprawdę najlepszy w Polsce ale
został właśnie relegowany z cypryjskiego APOELU - drużyny w której jakiś wielkich sław nie ma ....
To chyba jednak o czymś świadczy
Nie żyjmy przeszłością .....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując