PvD napisał(a):

pozwolę sobie zacytować kolegę:
faktycznie dobry nick - co za typ
albo byliśmy wtedy na innych stadionach albo nie wiem czemu o tym nie wiesz
|
Pamietam jak bylo i to wlasnie uswiadamia mnie w braku prowadzenia tej samej polityki do konca. Czemu teraz nie ma artykulow jak wrocil? I nei bronie tu H.K. bo jest mi wszystko jedno kto bedzie trenerem. Dobrze napisal Markus zamiast robic atmoswere wokol klubu bo nei jest za dobrze, to wy dzielicie kibicow. A potem bedzie placzi lament nie nie rzucaja nei pomagaja itd