Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 27.05.2010, 20:30
PvD napisał(a):Wyświetl post
pozwolę sobie zacytować kolegę:




faktycznie dobry nick - co za typ
albo byliśmy wtedy na innych stadionach albo nie wiem czemu o tym nie wiesz
Pamietam jak bylo i to wlasnie uswiadamia mnie w braku prowadzenia tej samej polityki do konca. Czemu teraz nie ma artykulow jak wrocil? I nei bronie tu H.K. bo jest mi wszystko jedno kto bedzie trenerem. Dobrze napisal Markus zamiast robic atmoswere wokol klubu bo nei jest za dobrze, to wy dzielicie kibicow. A potem bedzie placzi lament nie nie rzucaja nei pomagaja itd
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...