Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 27.05.2010, 20:27
Piszesz skąd wiadomo ze wielu ma inne zdanie? to ile komentarzy tu masz popierający tą wypocinę? Dajesz przykłady o powrocie Franka czy Stawowym, ale w tamtych artykułach nikt nikogo nie obrażał. Kasperczak jest obecnym trenerem Wisły i jest sporym nietaktem mieszanie go z błotem. Wiesz ze artykuł jest stronniczy jednak walczysz o niego jak lew twoja wola. Wielu ludzi udowodniło ci ze nie masz racji jednak lepiej żyj w swoim przeświadczeniu że to świetny i obiektywny artykuł. Koniec