|
@maci0s
Naprawdę świetnie, że na naszym forum ktoś taki jak ty jest. Wejdę sobie po ciężkim dniu pracy i mogę sobie spokojnie poczytać co z transferami naszej Wisełki. A nie jakieś bzdety z onet.pl, którego nie da się czytać. O co mi chodzi? Dzisiaj wchodzę i pierwszy news ''Transferowe szaleństwo Legii'' Myślę sobie ok. Wchodzę i patrzę ''Trzech piłkarzy wylądowało na Okęciu...[...] Wszyscy z nich MAJĄ zasilić legię''. Rany boskie. Rzeczywiście wielkie szaleństwo transferowe. Takie, że żaden piłkarz nie przybył. Z resztą ostatnio jest również taki trend na rzucanie w błotem w Wisłę a złocenie legi czy lecha za transfery których jeszcze nie ma. Eh...
|