PvD napisał(a):

|
czy tekst TAK dla Frankowskiego to było zdanie wszystkich kibiców Wisły? czy komentarze poparcia dla Stawowego podobnie? tak to było przedstawiane bo powoływano się na robione tutaj ankiety i tak potem czytaliśmy. Kibice Wisły chcą powrotu Frankowskiego, chcą Stawowego na trenera. Wtedy jakoś nikt w tej kwestii nie protestował.
|
I wracamy do początku. TWSD w przeciwieństwie do SKWK nie jest oficjalnym przedstawicielstwem kibiców czy klubu.