Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 27.05.2010, 20:12
PvD napisał(a):Wyświetl post
czy tekst TAK dla Frankowskiego to było zdanie wszystkich kibiców Wisły? czy komentarze poparcia dla Stawowego podobnie? tak to było przedstawiane bo powoływano się na robione tutaj ankiety i tak potem czytaliśmy. Kibice Wisły chcą powrotu Frankowskiego, chcą Stawowego na trenera. Wtedy jakoś nikt w tej kwestii nie protestował.
I wracamy do początku. TWSD w przeciwieństwie do SKWK nie jest oficjalnym przedstawicielstwem kibiców czy klubu.