PvD napisał(a):

|
od pięciu lat słyszę i czytam, że reprezentujemy tylko siebie.
|
Na pewno nie ode mnie. To było moje zdanie, nie ogółu.
Cytat:
A co uważasz, ze zdanie wszystkich kibiców Wisły jest inne bo?
a gdzie to zaobserwowałeś, że tak nie jest?
|
pewnie nie wszystkich ale na pewno dużej ilości. Wystarczy poczytać komentarze tutaj czy pod textem na stronie SKWK.
Z resztą pytanie można odwrócić. A co uażasz, że zdanie wszystkich kibiców Wisły jest takie jak autora?