Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 27.05.2010, 19:51
PvD napisał(a):Wyświetl post
od pięciu lat słyszę i czytam, że reprezentujemy tylko siebie.
Na pewno nie ode mnie. To było moje zdanie, nie ogółu.
Cytat:
A co uważasz, ze zdanie wszystkich kibiców Wisły jest inne bo?
a gdzie to zaobserwowałeś, że tak nie jest?
pewnie nie wszystkich ale na pewno dużej ilości. Wystarczy poczytać komentarze tutaj czy pod textem na stronie SKWK.

Z resztą pytanie można odwrócić. A co uażasz, że zdanie wszystkich kibiców Wisły jest takie jak autora?