Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9938
Stary 27.05.2010, 19:39
Na pewno Obtułowicz celowo podjął decyzję,by wysokość stopnia wynosiła 51 cm. Wiadomo ,że bezpieczeństwo jest sprawą pierwszorzędną. Barierki nie powinny być problemem,jeśli tylko nie będą pogarszały widoczności,a co za tym idzie komfortu użytkowania stadionu przez kibica. Dla mnie największą wadą naszego obiektu,jest to,iż odległość trybun od linii bocznych będzie wynosić aż 17 m . Jest to ewenement na skalę światową,wśród nowo budowanych stadionów (oprócz olimpijskich). To właśnie najbardziej boli z wszystkich uchybień w projekcie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując