|
Na pewno Obtułowicz celowo podjął decyzję,by wysokość stopnia wynosiła 51 cm. Wiadomo ,że bezpieczeństwo jest sprawą pierwszorzędną. Barierki nie powinny być problemem,jeśli tylko nie będą pogarszały widoczności,a co za tym idzie komfortu użytkowania stadionu przez kibica. Dla mnie największą wadą naszego obiektu,jest to,iż odległość trybun od linii bocznych będzie wynosić aż 17 m . Jest to ewenement na skalę światową,wśród nowo budowanych stadionów (oprócz olimpijskich). To właśnie najbardziej boli z wszystkich uchybień w projekcie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|