Cytat:
|
Myśle, że tu jest pies pogrzebany. Jako SKWK nie przedstawiacie zdania "Twojego i Twoich kolegów". Czy Wam się to podoba czy nie, jako ta organizacja jesteście traktowani jako oficjalne przedstawicielstwo wszystkich kibiców Wisły.
|
od pięciu lat słyszę i czytam, że reprezentujemy tylko siebie. A co uważasz, ze zdanie wszystkich kibiców Wisły jest inne bo?
Cytat:
|
Text nie został przedstawiony na forum pod nickiem autora tylko na oficjalnej stronie więc przez postronnych może być odebrany jako stanowisko ogółu kibiców Wisły, podczas gdy gołym okiem widać, że tak nie jest.
|
a gdzie to zaobserwowałeś, że tak nie jest?
Cytat:
|
Dokładnie opinie "swoje i kolegów" możesz sobie głosić na podwórku , a nie na oficjalnej stronie kibiców
|
tylko gdzie ci kibice jak są podejmowane decyzje



twoich opinii nie mam zamiaru głosić na pewno
to dobre będąc w SKWK nie mogę wyrazić poglądów na stronie SKWK które są akceptowane, a to dobre
Cytat:
|
Nie ośmieszaj sie jeszcze jakimiś wstawkami o tym ze Skorża zostawił drużynę z 4 pt., a przypomnij mi ile zdobył w nowym roku
|
co to ma za znacznie ile zdobył? były 4 pkt przewagi było 1 miejsce ktoś to obronił albo nie.
Już widzę jakby było odwrotnie i Heniu zostawił drużynę z 4 pkt przewagi i 1 miejscem a przyszedł Okuka i przegrał Mistrza pewnie poleciała by niezliczona ilość k....w. Ale to Henio jemu odpuszczamy.