|
nie jestem za wydawaniem pieniędzy na obrońce bo klasowych defensorów można w europie za darmo znaleźc np. Marcelo,Singlar,Cleber.Chyba lepiej przeznaczyc pieniądze na graczy ofensywnych bo to wlaśnie przez marną skutecznośc pod bramką przegraliśmy mistrzostwo.
|