Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23774
Stary 27.05.2010, 19:34
nie jestem za wydawaniem pieniędzy na obrońce bo klasowych defensorów można w europie za darmo znaleźc np. Marcelo,Singlar,Cleber.Chyba lepiej przeznaczyc pieniądze na graczy ofensywnych bo to wlaśnie przez marną skutecznośc pod bramką przegraliśmy mistrzostwo.
Odpowiedz cytując