crazykaro napisał(a):

A propo analfabetów ekonomicznych to nie Komorowski nie ma konta w banku
|
Fajnie, że to Twój jedyny argument.
A tak na poważnie, Kaczyński ma konto w banku, robił też zakupy w sklepach internetowych.
Cała sprawa wzięła się zaś z tego, że każdy może Ci wpłacić pieniądze na konto, a potem nagłośnić sprawę medialnie, że oto np. dostajesz kasę od mafii albo łapówkę. Co z tego, że po kilku tygodniach wyjdzie, że to prowokacja, do dużej części wyborców sprostowanie nie dotrze.