Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1315
Stary 27.05.2010, 19:20
Dokładnie opinie "swoje i kolegów" możesz sobie głosić na podwórku , a nie na oficjalnej stronie kibiców.Każdy artykuł tam jest postrzegany jako opinia nas wszystkich, a to nijak ma sie do rzeczywistości. Nie ośmieszaj sie jeszcze jakimiś wstawkami o tym ze Skorża zostawił drużynę z 4 pt., a przypomnij mi ile zdobył w nowym roku?