Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 27.05.2010, 19:10
PvD napisał(a):Wyświetl post
I nie odbieraj mi ani moim znajomym prawa do wyrażanie własnych poglądów. Ja ci twojego na tym forum nie odbieram.
Myśle, że tu jest pies pogrzebany. Jako SKWK nie przedstawiacie zdania "Twojego i Twoich kolegów". Czy Wam się to podoba czy nie, jako ta organizacja jesteście traktowani jako oficjalne przedstawicielstwo wszystkich kibiców Wisły. Text nie został przedstawiony na forum pod nickiem autora tylko na oficjalnej stronie więc przez postronnych może być odebrany jako stanowisko ogółu kibiców Wisły, podczas gdy gołym okiem widać, że tak nie jest.

A i nikt Wam nie odbiera zasług i zaangażowania w ruch kibicowski. Według mnie robicie świetną robotę niestety co jakiś czas okraszając ją takimi textami dzielącymi nasz stadion.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 27.05.2010 o godz. 19:13.