|
ja nie uważam żebym w jakkolwiek sposób działał na szkodę klubu, a wręcz przeciwnie, ale jak cos to pisz na priv, pogadamy
kibicwisły - przeczytaj mojego posta dluzszego... Tam napisałem na samym początku o tym ile zalezy od humoru bossa...
poza tym zazanczam po raz którys, że to co napisałem to sa na razie tylko deklaracje, sam póki nie zobacze boisk treningowych nie uwierze...
Ostatnio edytowane przez maci0s : 27.05.2010 o godz. 19:10.
|