Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23764
Stary 27.05.2010, 19:08
ja nie uważam żebym w jakkolwiek sposób działał na szkodę klubu, a wręcz przeciwnie, ale jak cos to pisz na priv, pogadamy


kibicwisły - przeczytaj mojego posta dluzszego... Tam napisałem na samym początku o tym ile zalezy od humoru bossa...

poza tym zazanczam po raz którys, że to co napisałem to sa na razie tylko deklaracje, sam póki nie zobacze boisk treningowych nie uwierze...
Ostatnio edytowane przez maci0s : 27.05.2010 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując