Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7235
Stary 27.05.2010, 18:32
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
A dwa, to dziwi mnie ta chęć elektoratu PO by Kaczyński występował publicznie. Po co? Jego poglądy są znane, więc jako kandydat nie musi ich przedstawiać. To nie jest Kornel Morawiecki czy Bogusław Ziętek, żeby musiał się przedstawić wyborcom.
W takim wypadku to można by zorganizować wybory od razu bo po co kampania wyborcza skoro wszystkich polityków już znamy. A najlepiej to odrazu zorganizować 2. ture wyborów