|
PvD - krótko i na temat: jesteście śmieszni, ponieważ macie kiepskie wyczucie czasu. Za wcześnie na przytaczanie argumentów w stylu "bo Skorża zostawił drużynę na pierwszym miejscu tabeli!", kiedy większość pamięta jeszcze w jakim stanie zostawił on drużynę. W taką demagogię będziecie mogli się bawić za rok, dwa.
Kibice wciąż mają w pamięci ten wspaniały początek rundy rewanżowej i grę, po której obawialiśmy się czy awansujemy do pucharów. W tej sytuacji udawanie, że za Kasperczaka graliśmy gorzej jest zwyczajnie śmieszne. Ludzie nie mają aż tak słabej pamięci.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|