Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23757
Stary 27.05.2010, 17:58
a ja tam nie wierze w żadne słowa osób, które bawią się we wróżki... a o ile wiem to ostatnio Kominek zabraniał tego typu rzeczy i groził banem... jednak nie wszyscy są równi... pożyjemy zobaczymy, a ja radziłbym co niektórym za bardzo się nie napalać na słowa sławnego maci0sa bo możecie się spalić...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 27.05.2010 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując