Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 27.05.2010, 17:58
No ale teraz jest powiedziane, że nic nawet nie będą myśleć tylko dostajemy krój Realu Madryt a za rok będzie coś specjalnie przygotowane dla Wisły.

Teraz niech klub pracuje by na koszulki ściągnąć SAMSUNGA, PEPSI czy inna znaczną markę
Odpowiedz cytując