Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23756
Stary 27.05.2010, 17:38
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Oj dzieci zobaczycie transfery ale darmowych odpadków.... Trzy transfery a wiadomo, że już na pewno kilku zawodników nas pożegna. W tym roku jeszcze psim swędem udało się zdobyć wicemistrzostwo ale co będzie w przyszłym roku przy tym jak konkurencja się wzmocni lepiej nie mówić. Ilu defensywnych pomocników mamy obecnie - 34-latka Sobolewskiego i my chcemy grać w Europie z czym i kim do ludzi....

A braków kadrowych, które narastały latami od tak nie uzupełnimy..
Czyli Sobolewski jest według ciebie nikim. Nie rozumiesz, że nasze ustawienie charakteryzuje się tym, że nie ma nominalnego defensywnego pomocnika? Wisła gra dwoma środkowymi pomocnikami, bo nie ma w drużynie ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. A tak w ogóle to mało Ci piłkarzy na środku? Nawet odejście Issa Ba nie wpłynie zbytnio na poziom gry Wisły. Zalecam trzeźwe myślenie i spokojne patrzenie w przyszłość, już nie z takich tarapatów Boguś Cupiał wyprowadzał Wisłę i w końcu dawał na transfery kasę. Teraz jest ku temu największa szansa bo w klubie znów pojawili się Basałaj i Kapka, ludzie którzy kojarzą się Panu Cupiałowi w największymi sukcesami.

Odpowiedz cytując