kibicwisły1906 napisał(a):

Oj dzieci zobaczycie transfery ale darmowych odpadków.... Trzy transfery a wiadomo, że już na pewno kilku zawodników nas pożegna. W tym roku jeszcze psim swędem udało się zdobyć wicemistrzostwo ale co będzie w przyszłym roku przy tym jak konkurencja się wzmocni lepiej nie mówić. Ilu defensywnych pomocników mamy obecnie - 34-latka Sobolewskiego i my chcemy grać w Europie z czym i kim do ludzi....
A braków kadrowych, które narastały latami od tak nie uzupełnimy..
|
Czyli Sobolewski jest według ciebie nikim. Nie rozumiesz, że nasze ustawienie charakteryzuje się tym, że nie ma nominalnego defensywnego pomocnika? Wisła gra dwoma środkowymi pomocnikami, bo nie ma w drużynie ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. A tak w ogóle to mało Ci piłkarzy na środku? Nawet odejście Issa Ba nie wpłynie zbytnio na poziom gry Wisły. Zalecam trzeźwe myślenie i spokojne patrzenie w przyszłość, już nie z takich tarapatów Boguś Cupiał wyprowadzał Wisłę i w końcu dawał na transfery kasę. Teraz jest ku temu największa szansa bo w klubie znów pojawili się Basałaj i Kapka, ludzie którzy kojarzą się Panu Cupiałowi w największymi sukcesami.