|
Nie chciałbym się zbytnio wtracać do dyskusji.
Dodam jedynie, że dzielenie ludzi na popierających Kasperczaja i przeciw może okazać się niesłuszne.
Nie siedze blisko tematów klubowych związanych z transferami i poliyką personalną, ale może się okazać, że Wisła narazie nie ma po prostu przyzwolenia na płacenie dużych pieniedzy lepszemu trenerowi a na polskim rynku nie ma dobrego coacha.
Pisze to zwłaszcza w kontekście tego, że z różnych źródeł wiem, że np Basałaj i Kasperczak za sobą nie przepadają. Więc być może Basałaj nie ma wyboru za bardzo.
Od siebie powtóze jedynie to co nieraz pisałem, że najlepszym trenerem jaki mógł nam się przytrafić był Petrescu. Zawsze tak twierdziłem i po latach okazało się, że chyba miałem troche racji. Niestety jednak nie jestem pewny czy gwarantowałby on sukcesy, a to ze wzgledu na mentalność polskich, rozpieszczonych piłkarzy-gwiazdek.
|