Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
23750
27.05.2010, 17:12
Dajcie chłopakowi spokój. I tak wystarczająco dużo napisał i rozładował to chore napięcie na tym forum.
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor