Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7372
Stary 27.05.2010, 17:02
bula1010 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tego bonusu : wpłacam np 50 zł mam 100zł z bonusem i mam to obrócić 4 razy po kursie minimalnym 2.0. To czyli np gram 2 mecze i kurs mam np 2.20 daje to za 100 zł bo chyba trzeba za całą kwotę postawić. i np trafiam mam 220zł i mam to jeszcze obrócić 3 razy. To wtedy mam postawić za 100zł czy za to 220zł
Musisz poprostu obstawić zakłady za łączną kwote 400 zł.
I nie musisz stawiać całej sumy tak jak to napisałes

Dobrze pisze
Odpowiedz cytując