Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 27.05.2010, 16:52
według mnie nie powinien zostać zatrudniony ale jak już jest... W Polsce nie widzę obecnie trenerów którzy robili by różnicę - Heniek coś tam w swoim życiu przegrał coś osiągną, nie jest złym trenerem, oczywiście Skorża też nie był. Tak jak mówiłem ciekawe co Heniek osiągnie z Górnikiem tak powiem zobaczymy jak ta Legia pod wodzą Maćka S.

Zresztą co tam trener - z gówna miodu nie ukręcisz. Nie obrażając piłkarzy