według mnie nie powinien zostać zatrudniony ale jak już jest... W Polsce nie widzę obecnie trenerów którzy robili by różnicę - Heniek coś tam w swoim życiu przegrał coś osiągną, nie jest złym trenerem, oczywiście Skorża też nie był. Tak jak mówiłem ciekawe co Heniek osiągnie z Górnikiem tak powiem zobaczymy jak ta Legia pod wodzą Maćka S.
Zresztą co tam trener - z gówna miodu nie ukręcisz. Nie obrażając piłkarzy
