Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#721
Stary 27.05.2010, 16:48
Osobiście wzór Chelsea bardziej mi się podoba. A sponsor? Ważne żeby sporo kasy było. Myślicie że Samsung dałby więcej niż np Era czy inny browar? Dałby tyle ile taka reklama jest warta na danym rynku, a nasz rynek jest g. warty.
Odpowiedz cytując