Odpowiednie osoby mysle ze zadzialaja w temacie dopingu zanim sie znajdziemy na nowym stadionie. Na razie niech kazdy z mlyna skupi sie na tym ze ma wyznaczac trend dla calego stadionu i robic taki kociol zeby wszyscy chcieli sie dolaczyc, a kazdy spoza mlyna niech skupi sie na sobie i najblizszym otoczeniu przez odpowiednia motywacje ("wszyscyyyyyyy!!

) i bedzie dobrze. O doping na nowym stadionie to niech sie martwia inne kluby, ktorym stadiony sie wlasnie buduja i ktorych doping do nas nie ma zadnego startu. My sobie poradzimy.
Rozmowa tutaj niczego nie wniesie bo juz zaczynaja sie niepotrzebne klotnie. Zostawcie wszystko ludziom, ktorzy wiedza dobrze co i jak trzeba zrobic. Nie raz pokazali juz ze w kwestii dopingu na R22 mozna im spokojnie zaufac.