Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.05.2010, 16:33
Odpowiednie osoby mysle ze zadzialaja w temacie dopingu zanim sie znajdziemy na nowym stadionie. Na razie niech kazdy z mlyna skupi sie na tym ze ma wyznaczac trend dla calego stadionu i robic taki kociol zeby wszyscy chcieli sie dolaczyc, a kazdy spoza mlyna niech skupi sie na sobie i najblizszym otoczeniu przez odpowiednia motywacje ("wszyscyyyyyyy!! ) i bedzie dobrze. O doping na nowym stadionie to niech sie martwia inne kluby, ktorym stadiony sie wlasnie buduja i ktorych doping do nas nie ma zadnego startu. My sobie poradzimy.

Rozmowa tutaj niczego nie wniesie bo juz zaczynaja sie niepotrzebne klotnie. Zostawcie wszystko ludziom, ktorzy wiedza dobrze co i jak trzeba zrobic. Nie raz pokazali juz ze w kwestii dopingu na R22 mozna im spokojnie zaufac.
WISŁA PANY !!