Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.05.2010, 16:28
Nie przesadziłeś czasem w pierwszym poście? Ja przed pierwszym meczem otworzyłem spiewnik.cba.pl i się pouczyłem trochę. Takie 'okrzyki' jak JJJBG czy Nasz TS z klaskaniem, szybko wpadają w ucho i odrazu można się nauczyć...
Idziesz na E, śpiewasz co umiesz, za pare meczy na D i jest ok.