|
Nie przesadziłeś czasem w pierwszym poście? Ja przed pierwszym meczem otworzyłem spiewnik.cba.pl i się pouczyłem trochę. Takie 'okrzyki' jak JJJBG czy Nasz TS z klaskaniem, szybko wpadają w ucho i odrazu można się nauczyć...
Idziesz na E, śpiewasz co umiesz, za pare meczy na D i jest ok.
|