Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.05.2010, 16:27
Kuba_WD napisał(a):Wyświetl post
Wam sie już całkiem w dupach poprzewracało jeden wymyślił modlitewnik , drugi - młyn na którym sie śpiewa przez 90 min (tzn. 5 min siedzi potem 1 minuta śpiewania ) , odpuście sobie te nie dojeban* rozkminy , bo wstyd mi za nie których z was
a ty co rozkminiłes oprócz tego postu? bo jak nie masz pomysłu chodz by glupiego to po co tu zabierasz głos?
jedno gniazdo ,jeden sektor młyn ,myślę że reszta bedzie odpowiadać ,robic fale itp!