Kuba_WD napisał(a):

|
Wam sie już całkiem w dupach poprzewracało jeden wymyślił modlitewnik , drugi - młyn na którym sie śpiewa przez 90 min (tzn. 5 min siedzi potem 1 minuta śpiewania ) , odpuście sobie te nie dojeban* rozkminy , bo wstyd mi za nie których z was
|
a ty co rozkminiłes oprócz tego postu

? bo jak nie masz pomysłu chodz by glupiego to po co tu zabierasz głos?
jedno gniazdo ,jeden sektor młyn ,myślę że reszta bedzie odpowiadać ,robic fale itp!