blackluk napisał(a):

|
A jak będzie siedzieć dziecko też gwarantujecie ze nie będzie zasłańiać. Nie było słowa o jakiś barierkach troszkę ro dziwne. Miło by było jak by się wypowiedział kolega który zajmuje sie montażem. Czekam na wypowiedz kolegi La Furia Dell' Est
|
Jezeli chodzi o wysokość barierek-
to gwarantuje ze osobom o wzroście powyżej h.150 cm,zasłaniać nie będzie.Obrazowo, mogę powiedzieć, że mi (mam h.180 cm), barierki sięgają do "pasa" jak stoję a do klatki piersiowej jak siedzę


Czy chcemy czy nie chcemy, barierki muszą być, ponieważ wysokość stopnia Pan Szanowny Architekt wyznaczył na wysokość h.51 cm, i tutaj prawo budowlane nie zna litości.
Widoczne krzesełka-to model próbny-tzn, że właściwy będzie mial kolor srebrny (ocynk ogniowy), a same krzesełka w kolorach przewidzianych w projekcie-czyli w Naszych barwach.
ps.poprzez to ,że kolor konstrukcji będzie się licował z "podłożem", wizualnie powinno być OK.