Temat
:
Doping na nowym stadionie
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_WD
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
24
27.05.2010, 16:21
Wam sie już całkiem w dupach poprzewracało jeden wymyślił modlitewnik , drugi - młyn na którym sie śpiewa przez 90 min (tzn. 5 min siedzi potem 1 minuta śpiewania ) , odpuście sobie te nie dojeban* rozkminy , bo wstyd mi za nie których z was
Kuba_WD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_WD
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_WD