Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Strusia
Offline
#
1307
27.05.2010, 16:19
Mnie tez ciekawi dlaczego skwk nie protestuje przeciwko zatrudnieniu Kapki ktory wydoil duzo wiecej kasy i od zawsze mial na pienku
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Co za typ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Co za typ
Znajdź inne posty napisane przez Co za typ