Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.05.2010, 16:18
Cytat:
więc co proponujecie ?
I przez walkie - takie gniazdowy jeden z drugim - co teraz? Teraz jedziemy to!

Zwróćcie uwagę na to, że zanim głos dobiegnie z jednej trybuny na drugą mija trochę czasu i prowadzenie zsynchronizowanego dopingu jest MEGA trudne. Dlatego nie ma co kombinować i wymyślać, doping musi być prowadzony z jednej trybuny, można ewentualnie więcej rzucać przyśpiewek w stylu "kto dziś wygra mecz" żeby wykorzystać potencjał stadionu. I liczyć na to, że ludzie się będą przyłączać do zabawy.