I przez walkie - takie gniazdowy jeden z drugim - co teraz? Teraz jedziemy to!
Zwróćcie uwagę na to, że zanim głos dobiegnie z jednej trybuny na drugą mija trochę czasu i prowadzenie zsynchronizowanego dopingu jest MEGA trudne. Dlatego nie ma co kombinować i wymyślać, doping musi być prowadzony z jednej trybuny, można ewentualnie więcej rzucać przyśpiewek w stylu "kto dziś wygra mecz" żeby wykorzystać potencjał stadionu. I liczyć na to, że ludzie się będą przyłączać do zabawy.