Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.05.2010, 16:07
Cytat:
A ja powiem wam że to tzw; pikniki robią największe halo na swój temat .Ja tam oglądam i dopinguje WISEŁKE i na żadnych pikników czy innych nie zwracam uwagi .Jedynie na forum od czasu do czasu czytam piknik to czy tamto ,mnie tam cieszy frekfencja a nie rozkmina kto jest kto! Na nikogo krzywo nie patrze i kiełbasy im nie zjadam !
Cieszy mnie twoje podejście że przyprowadzisz dziewczynę ,jak pisałem niedawno każdy przyprowadzi jedna osobę i z frekfencji 14 będzie 30 tysięcy.
pozdro!!
I o to chodzi a nie jakieś propozycje żeby tworzyć jakieś grupki na innych trybunach czy h*j wie co jeszcze
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W