Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 27.05.2010, 15:58
A ja powiem wam że to tzw; pikniki robią największe halo na swój temat .Ja tam oglądam i dopinguje WISEŁKE i na żadnych pikników czy innych nie zwracam uwagi .Jedynie na forum od czasu do czasu czytam piknik to czy tamto ,mnie tam cieszy frekfencja a nie rozkmina kto jest kto! Na nikogo krzywo nie patrze i kiełbasy im nie zjadam !
Cieszy mnie twoje podejście że przyprowadzisz dziewczynę ,jak pisałem niedawno każdy przyprowadzi jedna osobę i z frekfencji 14 będzie 30 tysięcy.
pozdro!!