Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9919
Stary 27.05.2010, 15:56
Żółte schody, dziura między trybuną A (starą) pawilonem multimedialnym, teraz znowu jakieś zamurowane przejście, barierki na trybunach...Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą?

No rzygać się chce, za pół miliarda buduje się w tym przedziale pojemnościowym stadiony wymuskane, oparte na jakiejś wizji... Dramat.
Odpowiedz cytując