|
Żółte schody, dziura między trybuną A (starą) pawilonem multimedialnym, teraz znowu jakieś zamurowane przejście, barierki na trybunach...Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą?
No rzygać się chce, za pół miliarda buduje się w tym przedziale pojemnościowym stadiony wymuskane, oparte na jakiejś wizji... Dramat.
|