Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23738
Stary 27.05.2010, 15:54
Popieram Markusa, 3 transfery tutaj nie załatwią sprawy. Według mnie potrzeba 2 napastników, środkowego pomocnika klasy Issy Ba tylko mniej podatnego na urazy, do tego skrzydłowy, bramkarz i prawy obrońca. Jak narazie zaczyna się od tego co zwykle czyli szukanie drogi na skróty i zbieranie jakichś odpadów.

Wolę jednak 3 SOLIDNE transfery od 6 tandetnych, to oczywiste dlatego jesli "zarząd" postawił sobie za cel te 3 transfery to niech zrobią to porządnie.

Cleber kilka miesięcy temu coś wspominał o jakiś grajkach z Brazyli z kartą na ręku których ma zamiar sprowadzić do Wisły, ciekawe czy to jeszcze aktualne.
Odpowiedz cytując