element napisał(a):

|
Już teraz przemyśl jeden z drugim sprawę czy warto udać się na D bo jeśli nie to na prawdę nie ma sensu żebyście zajmowali miejsca osobom dla których tego typu problemiki nie stanowią zagrożenia. Nic na siłę.
|
Otóż to.
Teraz tak narzekacie, że gniazdowy jest jeden, że na innych sektorach nie jest prowadzony zorganizowany doping, a znając życie to znów "młyn" będzie całe 90 minut sam ryczał bo okaże się, że nie ma kto mu odpowiedzieć gdy będą ku temu okazje.
Swoją drogą ciekaw jestem jak to będzie. Jeden wielki tumult czy może ŻYWIOŁOWY, głośny i RÓWNY doping?
Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że dwie, przyległe do młyna trybuny mają inną wysokość, a czwarta, położona naprzeciw trybuny D jest zarazem najbardziej oddalona. Myślał już ktoś nad tym? Oby moje złe przeczucia się nie sprawdziły...