|
Wydaję mi się, że jeśli ktoś ma zamiar dopingować Wisłę przez 90 minut, ale nie zna wszystkich przyśpiewek itp. to nie ma żadnego problemu jeśli pochodzi np. na któryś ze skrajnych sektorów- D1 lub D5 i przez parę meczów poduczy się, zobaczy jak to wszystko wygląda od wewnątrz.
|