Dobry post

Też jestem dość "początkującym" kibicem. Ogólnie według mnie to wiadomo - sektor D to będzie młyn, ale zastanawiam się czy na jakimś innym sektorze też będzie doping, miejsca będzie dużo i chyba nikt nie wie jak to będzie wyglądać, ale tak jak kolega mówi - jest dużo osób które nie chce iść na D, bo się bo albo uważają że lepiej żeby bardziej oddani fani tam siedzieli, którzy znają piosenki itp., ale też mimo wszystko chcą pośpiewać i dopingować tylko potrzeba żeby ktoś ich pociągnął. Nawet nie trzeba "innych" gniazdowych" tylko jakiejś małej grupki, który by śpiewała to co D, a pewnie dużo osób by za nimi poszła. Pewnie takie grupki się znajdą, a przynajmniej mam nadzieje że tak będzie
