Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.05.2010, 15:31
Cytat:
Mi marzy się zrobienie mini "zagetki" z pieśniami meczowymi... Niech to będzie kilka stron.. jaki może być koszt?
I sprzedawanie piknikom nawet po 1-2zł...
Sory ze się tak czepiam ale naprawdę nie ma sensu robić takich rzeczy lepiej jak każdy zachęci przynajmniej jedna osobę zeby poszła z nim na stadion i już będzie lepsza frekwencja a nie gazetki dla pikników nawet z najlepszej gazetki człowiek nie nauczy się śpiewać jak nie będzie chciał tego robić.
PS. -gniazdowy- a teraz otwieramy na str12 i jedziemy z Jesteśmy duma tego... bylo by zabawnie
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W