maciekTSW napisał(a):

Mi marzy się zrobienie mini "zagetki" z pieśniami meczowymi... Niech to będzie kilka stron.. jaki może być koszt?
I sprzedawanie piknikom nawet po 1-2zł... 
Tylko w takiej gazetce należałoby umieścić też takie teksty jak Rota, Armagedon itd...
|
Tak zaczepnie odpowiem: zacznij już drukować żebyś zdążył na mecz otwarcia, na pieniążki nie licz
