Marcinkrakwoj napisał(a):

|
Trzeba by grupki osob na kazdym sektorze która by spiewała
|
A porozumiewać będą się przez krótkofalówki?
Jedna wielka zawierucha wyszłaby z tego, a nie doping. Jeden sektor swoje, drugi swoje i **** wie co do czego.
Sektor D jest wyznaczonym sektorem dla osób którym zależy na dobrej atmosferze. I jest jeden gniazdowy.
Są narkomani, alkoholicy, kibole, dziewczyny, małe dzieci, osoby w podeszłym wieku i wszystkich ich łączy Wisła. Wszyscy oni wiedzą gdzie się kierują i składają pod tym podpis.
Każdy kierujący się tam musi zdać sobie sprawę że meczu w komfortowych warunkach nie obejrzy. Że będą zdarzały się wulgaryzmy, które są rzeczą normalną i nigdy nie przeminą.
Jeśli kogoś to razi niech wybierze inny sektor tym bardziej że stadion będzie na tyle duży że każdy znajdzie miejsce dla siebie. Żeby potem nie psioczył po forach że ktoś mu boisko zasłonił, za głośno śpiewał, dziecko uciekło bo ktoś zabluźnił i takie tam. Nikt nie nakazuje wybierać ów sektora tego typu osobom. I nikt nie będzie wymieniał wyznaczonych torów, tłamsił w sobie różne priorytety i poglądy tylko dlatego bo kogoś zraża niekulturalny doping i dążył nie daj Boże do stylu Angielskiego.
Już teraz przemyśl jeden z drugim sprawę czy warto udać się na D bo jeśli nie to na prawdę nie ma sensu żebyście zajmowali miejsca osobom dla których tego typu problemiki nie stanowią zagrożenia. Nic na siłę.