Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23731
Stary 27.05.2010, 15:28
mercury napisał(a):Wyświetl post
Dalej Kosa mówi o tym, że przyszedł zawodnik który dostał 2 razy większą kase niż on chciał i nie przebił się do składu, chyba mowa o Kirmie.

Wytłumaczy mi ktoś co tu jest grane?
Kosowski jasno obnaża skandaliczne zarządzanie klubem przez ostatnie lata. A w tej konkretnej sprawie mówi o Łobodzińskim - faktycznie, człowieka może krew zalać, gdy sobie przypomni tą koszmarną i szkodliwą zamianę....

Teraz znów Białoński pisze o 3 transferach... A co dadzą ledwie 3 transfery, zwlaszcza gdy odchodzi Alvarez i Ba, a Hristow zostal skreślony? I to jeszcze jakichś kolejnych darmowych, nigdzie nie chcianych ogórków, bo na razie jedynie na nie się zanosi? To nowy dowcip ze strony RN?

Gdzie potrzebni pomocnicy (wszak Garguła to duża niewiadoma po kontuzji), jeszcze jeden dodatkowy napastnik, jakiś sensowny zmiennik dla stoperów po słusznej rezygnacji z Jopa i przy bliskim końcu kariery Clebera? Pytania można mnożyć.

Nie słyszymy też nic o nowych fizjologach, lekarzach, scoutach, trenerze bramkarzy... Co w klubie jeszcze robi taki "fachowiec" jak Łaciak?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując