mercury napisał(a):

Dalej Kosa mówi o tym, że przyszedł zawodnik który dostał 2 razy większą kase niż on chciał i nie przebił się do składu, chyba mowa o Kirmie.
Wytłumaczy mi ktoś co tu jest grane?
|
Kosowski jasno obnaża skandaliczne zarządzanie klubem przez ostatnie lata. A w tej konkretnej sprawie mówi o Łobodzińskim - faktycznie, człowieka może krew zalać, gdy sobie przypomni tą koszmarną i szkodliwą zamianę....
Teraz znów Białoński pisze o 3 transferach... A co dadzą ledwie 3 transfery, zwlaszcza gdy odchodzi Alvarez i Ba, a Hristow zostal skreślony? I to jeszcze jakichś kolejnych darmowych, nigdzie nie chcianych ogórków, bo na razie jedynie na nie się zanosi? To nowy dowcip ze strony RN?
Gdzie potrzebni pomocnicy (wszak Garguła to duża niewiadoma po kontuzji), jeszcze jeden dodatkowy napastnik, jakiś sensowny zmiennik dla stoperów po słusznej rezygnacji z Jopa i przy bliskim końcu kariery Clebera? Pytania można mnożyć.
Nie słyszymy też nic o nowych fizjologach, lekarzach, scoutach, trenerze bramkarzy... Co w klubie jeszcze robi taki "fachowiec" jak Łaciak?