Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2010, 15:23
Cytat:
. Napewno znalazłoby się dużo osob i tu nasza "szansa" którzy by dopingowali tylko bez takiego tempa. mowie o wydzieraniu sie, ciaglym machaniu rekami i spiewie non stop. Chca normalnie pospiewac potem na 5 minut usiasc odpoczac, potem znowu chwile pospiewac jak cos umia lub wpada w ucho lub jest atmoisfera. nie ukrywam ze i mnie czasem gardło boli pod koniec np pierwszej polowy, ciaglym trzymaniu rak w góre, czy trzeciej serii "za bary" tylko ja i wiekszosc was to wytrzyma a np. 50 letni Pan itd. nie. na razie tyle
Mi sie wydaje ze albo ciagly żywiołowy i głośny doping albo dać sobie z tym spokój bo co za sens pośpiewać parę piosenek a potem 5 min przerwy. Jak to sobie wyobrażasz ze gniazdowy będzie mówił ,, dobra przerwa bo widzę ze niektórzy się zmęczyli możecie sobie iść teraz na kielbaskie '' chyba nie o to chodzi w pojęciu ,,kibicowanie''
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W