Temat
:
Doping na nowym stadionie
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline
#
8
27.05.2010, 15:21
Mi marzy się zrobienie mini "zagetki" z pieśniami meczowymi... Niech to będzie kilka stron.. jaki może być koszt?
I sprzedawanie piknikom nawet po 1-2zł...
Tylko w takiej gazetce należałoby umieścić też takie teksty jak Rota, Armagedon itd...
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
maciekTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekTSW
Odwiedź stronę domową użytkownika maciekTSW!
Znajdź inne posty napisane przez maciekTSW