Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9912
Stary 27.05.2010, 15:16
Ten gosc co robi zdjecia dla oficjalnej to sie nie popisał, jedno zdjecie krzesełek, i to jeszcze z boku, w całej galerii.. brawo. dobrze ze jest stadionwisly.info to przynajmniej widac jak to wyglada.
Odpowiedz cytując