Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.05.2010, 15:10
Post nie jest taki głupi sam w sobie, ale bardziej sie nadaje do "Armia Białej Gwiazdy" niz tutaj, zgadzam sie z autorem, ze ta fala "nowych" zdarzy sie tylko raz, i to własnie teraz. Ale młyn jest na D juz od dłuzszego czasu, wiec z tym C to troche przesadziles (ale jak sie ten sektor teraz bedzie nazywac, to pojęcia nie mam... )