Post nie jest taki głupi sam w sobie, ale bardziej sie nadaje do "Armia Białej Gwiazdy" niz tutaj, zgadzam sie z autorem, ze ta fala "nowych" zdarzy sie tylko raz, i to własnie teraz. Ale młyn jest na D juz od dłuzszego czasu, wiec z tym C to troche przesadziles

(ale jak sie ten sektor teraz bedzie nazywac, to pojęcia nie mam... )