Temat
:
Doping na nowym stadionie
Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
Od: 05.2010
Offline
#
4
27.05.2010, 15:07
czemu nie tutaj? dla mnie bardzo dobry pomysł. Porozstawiać w różnych częściach stadionu po kilka osób i robić ten doping.
cisse1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cisse1906
Znajdź inne posty napisane przez cisse1906