Temat
:
Doping na nowym stadionie
Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
Od: 12.2006
Offline
#
3
27.05.2010, 15:05
Do usunięcia temat. Po h*j tu takie rozkminy?!
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!
W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
aadrian321
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aadrian321
Znajdź inne posty napisane przez aadrian321