medyk napisał(a):

|
i oni chcą zeby ludzie siedzieli na tych krzesełkach.. przeciez bedzie sie miało barierke na wysokosci oczu ://
|
A siedziałeś na nich że Ci zasłaniało, czy tylko tak Ci się wydaje

Tak jak niektórym że wejścia na trybuny są za niskie dla dorosłego człowieka, czy że dach w narożniku będzie zasłaniał boisko
