Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9910
Stary 27.05.2010, 14:27
medyk napisał(a):Wyświetl post
i oni chcą zeby ludzie siedzieli na tych krzesełkach.. przeciez bedzie sie miało barierke na wysokosci oczu ://
A siedziałeś na nich że Ci zasłaniało, czy tylko tak Ci się wydaje Tak jak niektórym że wejścia na trybuny są za niskie dla dorosłego człowieka, czy że dach w narożniku będzie zasłaniał boisko
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując